Warning: Array to string conversion in /usr/home/EcoClover2020/domains/ecoclover.pl/public_html/wp-content/plugins/file-manager/backend/app/Providers/PreferenceProvider.php on line 372 Warning: Undefined array key "back" in /usr/home/EcoClover2020/domains/ecoclover.pl/public_html/wp-content/themes/medik-child/functions.php on line 15

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół, to team doświadczonych i odpowiedzialnych osób, które nie tylko realizują misję Eco Clover, ale także codziennie podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać innowacyjnym technologiom.
Przedstawiamy tych, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pozwolą Ci dołączyć do odpowiedzialnych ekologicznie użytkowników instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Ich wiedza została poparta uzyskaniem certyfikatów w zakresie montażu oraz eksploatacji Instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Mateusz Blotko

Właściciel

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość, licencjackich z zakresu ekonomii oraz podyplomowych z marketingu. Otrzymał także zagraniczny certfikat amerykańskiej uczelni Franklin University ,,Negotiation Skills „. Posiada uprawnienia Certyfikowanego Instalatora OZE oraz uprawnienia SEP-Dozór i SEP-Eksploatacja. Firmę EcoClover założył pod wpływem obserwacji i doświadczeń nabytych w trakcie zagranicznych podróży do Skandynawii, gdzie rozmach, z jakim korzysta się z odnawialnych żródeł energii, z pożytkiem dla środowiska naturalnego – zachwycił go i zainspirował do EkoLogicznych rozwiązań w Polsce. Pasjonat natury i piękna świata, który nas otacza.

Damian Paterok

Dyrektor Operacyjny

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej oraz  managerem z praktyką w zarządzaniu zespołem powyżej 50 osób . W EcoClover buduje efektywny zespół specjalistów ds. fotowoltaiki, który zajmuje się wdrażaniem nowych systemów pozyskiwania energii słonecznej, jednocześnie dążąc do minimalizacji kosztów jej wytworzenia. W życiu prywatnym jest ojcem dwóch córek, które rozświetlają mu drogę w poczynaniach zawodowych. Interesuje się sportem oraz wydarzeniami społecznymi, do jego najszerszych zainteresowań należy wszechświat oraz planety które nas otaczają.

Bartłomiej Brandys

Dyrektor Sprzedaży

Ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Finanse i Rachunkowość na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jest menadżerem z prawie 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Przez 12 lat pracy nabył szeroką wiedzę z zakresu sprzedaży produktów bankowych, finansowania, ubezpieczeń oraz usług telekomunikacyjnych. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności, aby rozwijać się w branży OZE.

Tomasz Wilczewski

Kordynator Działu Technicznego

Odpowiedzialny za zespół techniczny i kontakt z Klientem oraz za wdrażanie innowacyjnych technologii i rozwiązań. Propagator zrównoważonego rozwoju. Technologią zafascynowany od dziecka. Odnawialnymi źródłami energii zajmował się jeszcze zanim to było powszechne, organizując spotkania i edukując mieszkańców gmin. Z zawodu technik elektronik. Dobro klienta stawia na pierwszym miejscu.

Monika Nieznańska

Contact Center - Technik CC

Monika jest konsekwentna w tym co robi i jest pewna swoich umiejętności. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Zarządzanie, specjalizacja marketing i zarządzanie sprzedażą. W wolnym czasie zwiedza ciekawe miejsca w Polsce, a szczególną miłością darzy średniowieczne budowle. Jest spełnioną mamą 4-letniej Kajki, która daje jej motywację do działania – samodoskonalenia się.

Łukasz Piotrowski

Doradca Techniczny

Z wykształcenia geodeta, zatem największą radość daje mu kontakt z naturą i otaczającym światem. Ma 12-letnie doświadczenie w sektorze bankowym, więc temat finansowania urządzeń ekologicznych jest mu bardzo bliski. Chętnie wspiera klientów na każdym etapie finansowania przedsięwzięcia, przedstawiając najkorzystniejsze rozwiązania, czy to ekopożyczek na preferencyjnych warunkach czy też leasing dla firm.

Natalia Brysz

Właścicielka Placówki Partnerskiej w Tarnowskich Górach

Pełna wewnętrznej energii studentka logistyki. Aktywna i komunikatywna osoba, potrafiąca nawiązać dialog z każdym klientem. Stawia sobie wysoko poprzeczkę, ponieważ w przyszłości planuje stworzyć sieć Contact Center w całej Polsce. W wolnym czasie uprawia jogging w pobliskim parku. Weekendy przeznacza na podróże bliższe i dalsze.

Jacek Mazurkiewicz

Współwłaściciel Placówki Partnerskiej w Tarnowskich Górach

Pasjonat nowych technologii, związanych z energią słoneczną. Blisko związany z naturą oraz wnikliwy obserwator zjawisk, które zmieniają naszą planetę. Uważa, że każdy z nas jest odpowiedzialny za ochronę Ziemi. Propagator wszelkich ekologicznych rozwiązań. Interesuje się astronomią.

Certyfikowani specjaliści

Miło nam poinformować, że właściciel firmy Eco Clover – Mateusz Blotko – uzyskał następujące kwalifikacje i uprawnienia:

  • „Kwalifikowanego Specjalisty uprawnionego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji”, wydane przez Łódzką radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych „NOT” – 03.2020
  • „Kwalifikowanego Specjalisty uprawnionego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru”, wydane przez Łódzką radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych „NOT” – 03.2020
  • „Certyfikowanego Instalatora systemów fotowoltaicznych”, wydane przez ATUM Sp. z o.o. we Wrocławiu – 08.2020
  • „Certyfikowanego Instalatora pomp ciepła”, wydane przez ATUM Sp. z o.o. we Wrocławiu – 08.2020
  • „Przeszkolonego produktowo w zakresie paneli fotowoltaicznych Vitovolt Viesmann”, wydane przez Viesmann Sp. z o.o. – 08.2020
  • „Przeszkolonego produktowo w zakresie pomp ciepła Vitocal Viesmann”, wydane przez Viesmann Sp. z o.o. – 08.2020
X

Twój koszyk

Close

Oddzwonimy